Nowy Rok już za nami! Dla wielu osób oznacza to sprawdzanie horoskopów czy wróżb, ponieważ właśnie na nich opierają swoje decyzje. W sieci pojawił się także horoskop dla znanych polityków w Polsce. Co takiego ich czeka w nadchodzącym roku?

W nowy, 2022 rok niemalże każdy wkroczył z jakimiś planami czy nadziejami. Zdecydowana większość społeczeństwa marzy o tym, aby pandemiczna rzeczywistość w końcu ustąpiła i wszystko wróciło do normy. W związku z tym wiele osób nastawia się na nowy początek pokładając ogromne nadzieje w tym, że to właśnie rok 2022 stanie się przełomowym i wyjątkowym.

Wiele osób sprawdza teraz horoskopy bądź korzysta z usług wróżek. Okazało się, że w sieci pojawiły się także przepowiednie dla polskich polityków!

Politycy w roku 2022 – co ich czeka?

Na początku prezydent Polski, Andrzej Duda. Wedle słów wróżki głowa państwa musi przygotować się na poważne decyzje i wiele trudów do rozwiązania. Będzie to zatem bardzo stresujący rok.

Kolejny polityk to opozycjonista, Szymon Hołownia. Gwiazdy wróżą, że w życiu prywatnym osiągnie pełnię szczęścia, lecz zawodowo spotka go wiele przeciwności losu.

Lech Wałęsa zaś w nowym roku musi postawić wszystko na zdrowie. To będzie najważniejsza kwestia, o którą będzie musiał zadbać.

W życiu Rafała Trzaskowskiego również nie będzie tak łatwo - czeka go wiele ciężkich decyzji oraz słów krytyki ze strony opozycjonistów.