Jak informuje portal Jastrząb Post, Krzysztof Krawczyk Junior postanowił oddać hołd swojemu ojcu, który zmarł w kwietniu tego roku. Mężczyzna nagrał bowiem utwór, ze specjalną dedykacją dla Krzysztofa Krawczyka.

Niesamowicie wzruszający gest!

Wiadomość o śmierci Krzysztofa Krawczyka poruszyła cały kraj. Fani do dziś nie mogą uwierzyć, że muzyka nie ma już z nami, a na grobie gwiazdora nieustannie palą się znicze.

Śmierć ojca bardzo dotkliwie przeżył także Krzysztof Krawczyk Junior. Mężczyzna nieustannie odwiedza cmentarz w Grotnikach pod Łodzią, na którym pochowany został muzyk. Ostatnio 47 – latek zdobył się na niezwykle wzruszający gest. Nagrał piosenkę pod tytułem „Tato”, którą w całości dedykuje swojemu ojcu. Nad przebiegiem nagrania czuwał Marian Lichtman.

Piękny utwór

- A mogło tato piękniej być, za mało ciebie miałem. Co było, to nie liczy się mój tato. A w sobie dużo siły mam, ja wielbię ciebie tato. Kiedy spotkamy się, wybaczymy sobie mój kochany tato – śpiewa w refrenie Krzysztof Krawczyk.

Co więcej, Krzysztof Krawczyk Junior wyraził zgodę, aby to właśnie portal Jastrząb Post, jako pierwszy opublikował nagranie. Można je w całości odsłuchać poniżej, pod zamieszczonym linkiem.

Nie da się ukryć, że nagranie wywołuje łzy wzruszenia. Jest to niezwykły dowód na to, jak bardzo syn tęskni za swoim ukochanym ojcem.

Jak informował portal "Życie Polska": AGATA MŁYNARSKA ZDOBYŁA SIĘ NA SZCZERE WYZNANIE. NIE TAKIEGO POWROTU OCZEKIWAŁA. O CO CHODZI

Przypomnij sobie: POWALAJĄCE SCENY W OSTATNIM ODCINKU „THE VOICE OF POLAND”! MAREK PIEKARCZYK NIEŚWIADOMIE ZŁAMAŁ ZASADY PROGRAMU? JUSTYNA STECZKOWSKA BYŁA ZASKOCZONA

Portal "Życie Polska" pisał również: ALEKSANDRA KWAŚNIEWSKA POSTANOWIŁA ZŁAMAĆ TABU WOKÓŁ SIEBIE. CÓRKA BYŁEGO PREZYDENTA ZABRAŁA GŁOS W SPRAWIE MACIERZYŃSTWA. WIELE OSÓB Z NIĄ ZGADZA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: CZWARTA FALA PANDEMII ZBLIŻA SIĘ WIELKIMI KROKAMI! CZY POLAKÓW ZNÓW CZEKA LOCKDOWN? MEDIA DOTARŁY DO NIEOFICJALNYCH WIADOMOŚCI. MOŻLIWE OBOSTRZENIA