Całkiem nowe zdjęcie, które pojawiło się w mediach społecznościowych młodej prezenterki telewizyjnej, Izabelli Krzan robi w sieci ogromny szał! Fani są pod wrażeniem. Kobieta pochwaliła się zdjęciem z przeszłości. Co zmieniło się w jej wyglądzie? Czy zaszły jakieś spore zmiany?

Izbaella Krzan to bez wątpienia jedna z bardziej lubianych, ale również najmłodszych stażem prezenterek telewizyjnych. Młoda kobieta zaczęła być popularna już w roku 2011, kiedy to raz po raz wygrywała kolejne Konkursy Miss w skali lokalnej oraz krajowej.

W roku 2017 zadebiutowała na szklanym ekranie prowadząc program “Lajk”, lecz to udział w “Kole Fortuny” przyniósł jej największą rozpoznawalność. Całkiem niedawno, bo w lutym 2021 roku została nieco rzucona na głęboką wodę, gdyż zaproponowano jej pracę w śniadaniówce “Pytanie na Śniadanie” w duecie z Tomaszem Kammelem zastępując Marzenę Rogalską.

Ta fotka robi w sieci szał!

Ze względu na liczne wygrane w konkursach piękności fani zastanawiali się, jak młoda kobieta wyglądała w latach dziecięcych oraz nastoletnich. Ostatnio Izabella Krzan zaspokoiła ciekawość internautów - wrzuciła swoje zdjęcie z czasów, kiedy miała 16 lat! Trzeba przyznać, że niewiele się zmieniło! Kobieta zarówno wtedy, jak i aktualnie wygląda wspaniale.

Izabella Krzan/ instagram: izabellakrzan