Najnowsze zdjęcie opublikowane w mediach społecznościowych Agnieszki Więdłochy robi w sieci prawdziwy szał! Gwiazda pokazała się w całkiem innym wydaniu i trzeba przyznać, że prezentuje się fenomenalnie! Fani porównują ją do zagranicznej aktorki. Nie mogą się napatrzeć! Co takiego zmieniła w wyglądzie? Koniecznie zobacz i oceń!

Agnieszka Więdłocha jest jedną z najbardziej lubianych i popularnych aktorek polskich. Kobieta zadebiutowała na scenie już w roku 2008 w latach szkolnych, a jej kariera szybko nabrała rozpędu. Aktualnie na koncie gwiazdy znajduje się wiele ról w filmach pełnometrażowych, serialach, lecz występowała także na deskach teatru. Za swoje wspaniałe umiejętności aktorskie celebrytka otrzymała kilka nagród i wyróżnień, między innymi Złotą maskę za najlepszą rolę żeńską w sezonie 2016/2017 za rolę Abigail Williams w spektaklu Czarownice z Salem.

Gwiazda od lat kojarzona jest z jedną fryzurą, a ostatnio pokazała się w zupełnie innym wydaniu!

Fani są pod wrażeniem!

Ostatnio opublikowane fotki przedstawiają aktorkę w mocno kręconych włosach z grzywką. Trzeba przyznać, że wygląda obłędnie! Fani porównali ją między innymi do Natalii Kukulskiej oraz Anne Hathaway. Mają rację?