Najnowsze fotografie opublikowane w mediach społecznościowych Anity oraz Adriana - uczestników programu “Ślub od pierwszego wejrzenia” poruszają. Widać, że są ze sobą niezwykle szczęśliwi, a rodzinna sielanka trwa w najlepsze. Teraz wraz z najbliższymi celebrują urodziny córeczki!

Program rozrywkowy “Ślub od pierwszego wejrzenia” emitowany od roku 2016 ma na celu poznanie oraz połączenie węzłem małżeńskim osób, które praktycznie się nie znają. Cała rozrywka polega na tym, że życie potem weryfikuje, czy to faktycznie była miłość czy też nie. Program przez te kilka lat zyskał naprawdę liczne grono oglądających, którzy potem chętnie dopingują swoim ulubionym parom.

Nietrudno się domyślić, że nie wszystkie związki przetrwają próbę czasu, jednak małżeństwo Anity i Adriana zdecydowanie było strzałem w dziesiątkę!

Prawdziwa miłość od pierwszego wejrzenia

Para wzięła ślub w roku 2018 i od razu wpadli sobie w oko! Teraz tworzą szczęśliwe małżeństwo z dwójką dzieci, a młodsza z nich – Bianka właśnie skończyła roczek. Przy tej okazji Anita wspomniała, że myślą o budowie własnego domu! Fani są zachwyceni.

- Wiele dróg jest otwartych, a my coraz częściej myślimy o tym, że chcielibyśmy mieć własny dom. Nie musi być to ani Szczecin, ani Kraków- po prostu miejsce, w którym jak staniemy, to poczujemy się "u siebie" - napisała.