Opublikowana w mediach społecznościowych Agnieszki Woźniak - Starak fotografia porusza i wyciska z oczu łzy. Wszystko to dla swojego męża. Fani są niezwykle wzruszeni i nie mogą uwierzyć, że męża dziennikarki nie ma już pośród nas...

Jak powszechnie wiadomo, Agnieszka Woźniak – Starak należy do jednych z najbardziej popularnych i rozpoznawalnych dziennikarek i prezenterek telewizyjnych w Polsce.

Swoją popularność i zainteresowanie ze strony mediów zawdzięcza głównie profesjonalizmem zawodowym, jednak tragiczna śmierć jej męża, Piotra Woźniaka - Staraka na jeziorze Kisajno w sierpniu roku 2019 także przyczyniła się do zwiększenia rozpoznawalności kobiety.

Dziennikarka po tym przerażającym wydarzeniu znikła ze świata mediów i nie pojawiała się publicznie przez długi czas. Kiedy jednak po kilku miesiącach powoli zaczęła wracać, fani odetchnęli z ulgą nieustannie niosąc jej wsparcie i dobre słowo. To właśnie dzięki nim celebrytka pozbierała się po stracie męża.

Fotografia, która porusza serca

Wczoraj, 10 lipca Piotr Woźniak - Starak obchodziłby swoje 41 urodziny. Z tej okazji dziennikarka opublikowała na swoim Instagramie czarno - biały portret męża celebrując w ten sposób jego urodziny.

Piotr Woźniak - Starak/ instagram: aga_wozniak_starak