Najnowsze informacje dotyczące Anny Dymnej, które właśnie pojawiły się w sieci mogą oburzyć wiele osób! Aktorka wyznała, że któregoś dnia została zaczepiona na ulicy przez przechodnia. Takich słów od niego się nie spodziewała! Wiele osób może poczuć się urażonych. O co chodzi?

Anna Dymna to bez cienia wątpliwości jedna z najlepszych aktorek w historii polskiego kina. Kobieta zagrała w najbardziej popularnych filmach, w których dostawała najlepsze role – w sumie było ich ponad 250! Aktorka jest uwielbiana i szanowana od samego debiutu na szklanym ekranie.

Pomimo wspaniałej kariery życie prywatne gwiazdy niestety nie było usłane różami. Kiedy kobieta zaczynała karierę spotkała ją seria przykrych wydarzeń: najpierw pożar w mieszkaniu, następnie śmierć pierwszego męża, a na końcu wypadek samochodowy, w wyniku którego odniosła poważne obrażenia.

Takich słów się nie spodziewała!

Jak sama wspomina, ludzie często zaczepiają ją na ulicy. Niektórzy jednak wykazują się nad wyraz sporym brakiem uprzejmości mówiąc aktorce, że jej uroda nie jest już tak wspaniała, jak kiedyś...

- Kiedyś młodzian zaczepił mnie na ulicy: Jezu! To naprawdę jest pani? Wczoraj Janosika oglądałem i inaczej pani wyglądała. Jak się pani zmieniła, jaka się pani brzydka zrobiła. - wyznała.