Nie ulega wątpliwości, że Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor to jedna z najpopularniejszych par w polskim show biznesie. Fani pokochali ich za ogromne poczucie humoru oraz duży dystans do siebie. Para doczekała się dwójki pociech: urodzonej w 2009 córki Janiny i urodzonej w 2018 roku Helenki.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor bardzo chętnie dzielą się w mediach społecznościowych swoim prywatnym życiem. W ostatnim czasie podzielili się z fanami dość żenującą sytuacją.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor zostali wyproszeni z samolotu

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor chcieli wybrać się na wakacje do Tajlandii ze swoimi pociechami. Niestety, na lotnisku doszło do zaskakującej sytuacji i cała rodzina musiała opuścić samolot.

Okazuje się, że podczas rezerwowania biletu Maciej Dowbor pomylił nazwisko jednej z córek i zamiast „Dowbor” wpisał „Koroniewska”. Jednak przy kontroli okazało się, że nie jest to ogromnym problemem i pracownik lotniska kazał im jedynie dostarczyć akt urodzenia córki.

To nieprawdopodobne, co było tego powodem

Podczas ostatniej kontroli biletu ten sam pracownik spytał parę „ale zaraz gdzie jest akt urodzenia?”. Na to rodzina odpowiedziała mu, że mieli dostarczyć dokument dopiero podczas powrotu.

Okazało się jednak, że to jedno wielkie nieporozumienie. Dowborowie zostali wyprowadzeni z rękawa i w towarzystwie ochrony wrócili do terminala.

Było to żenujące. Straciliśmy bardzo dużo pieniędzy

– podsumował Maciej Dowbor.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: SŁOWA PREZESA PARTII PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ WYWOŁAŁY OGROMNE PORUSZENIE! CO TAKIEGO POWIEDZIAŁ JAROSŁAW KACZYŃSKI

PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIEPL” PISAŁ RÓWNIEŻ O: FENOMENALNA PRZEMIANA DOMINIKI GROSICKIEJ. ŻONA SPORTOWCA WYGLĄDA WRĘCZ OLŚNIEWAJĄCO. WSZYSTKO TO ZA SPRAWĄ JEDNEJ MAŁEJ ZMIANY W WYGLĄDZIE

PORTAL “ŻYCIEPL” INFORMOWAŁ TAKŻE O: ZNANA ARTYSTKA NIE KRYJE RADOŚCI Z POWODU NARODZIN DZIECKA! HALINA MLYNKOVA POCHWALIŁA SIĘ MALEŃSTWEM W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIEPL”: ZNANY POLSKI WIRUSOLOG TŁUMACZY, CO NALEŻY ZROBIĆ, ABY WRESZCIE NASTĄPIŁ KONIEC TRWAJĄCEJ EPIDEMII. CZY TO OZNACZA, ŻE ZBLIŻAMY SIĘ DO DAWNEJ NORMALNOŚCI