Media nie cichą po głośnej aferze, jaką zapoczątkowała Anna Mucha kilka dni temu! Aktorka skrytykowała jedną z najdroższych restauracji w stolicy kraju. Internauci, ale także właściciele restauracji czy inni cleebryci nie pozostawili na niej suchej nitki. Odpowiedź Joanny Przetakiewicz zwala z nóg! Fani nie mogą powstrzymać się od śmiechu! O co chodzi?

Anna Mucha ostatnio na swoim Instastories w mocnych słowach skrytykowała jedną z drogich restauracji w Warszawie. Wyznała, że wraz z partnerem wybrali się na ostrygi, które były bardzo drogie i niesmaczne.

- Poszliśmy na ostrygi, żeby było tak wiecie, światowo, na bogato… Zapłaciliśmy absurdalnie dużo, absurdalnie drogo w stosunku do jakości. (...) Jeżeli ja mam do wydania 700 złotych na obiad, to ja za te 700 złotych mogę zjeść jak król w wielu miejscach w Warszawie – brzmi część ostrej wypowiedzi.

Odpowiedź Joanny Przetakiewicz pobiła wszystkie inne!

Nietrudno się domyślić, że wypowiedź Anny Muchy spotkała się z liczną krytyką, a jedną z osób, które odniosły się do tych słów była projektantka, Joanna Przetakiewicz, która przyznała, że lepsza od ostryg jest... polska kaszanka!

- Według mnie zdecydowanie lepsza od ostryg jest kaszanka. Wolę ją zjeść, jest przy tym dużo tańsza i pyszniejsza. Taka świeża kaszanka bardziej pobudza moje kubki smakowe. Jak ktoś nie wie, co zjeść, to polecam. - powiedziała.