Krzysztof Jackowski po raz kolejny podzielił się z Internautami swoją wizją. Właśnie w mediach społecznościowych jasnowidza pojawiła się najnowsza przepowiednia, lecz niestety, słowa te nie napawają optymizmem... Jackowski przepowiada, że niebawem czekają nas same nieprzyjemności i sporo strachu. O co chodzi?

Krzysztof Jackowski jest najbardziej znanym i najchętniej słuchanym jasnowidzem w Polsce. Mężczyzna niejednokrotnie poprawnie przewidział przyszłość - coraz częściej jest nawet zatrudniany w ciężkich sprawach kryminalnych, gdzie rozwiązanie sprawy jest niezwykle trudne.

Audycje jasnowidza stały się jeszcze bardziej popularne przez pandemię, gdyż każdy łudzi się, że w końcu jego przepowiednie zapowiedzą koniec owej smutnej rzeczywistości.

Polacy zaczęli się mocno niepokoić nową przepowiednią

Krzysztof Jackowski w najnowszym nagraniu na YouTube oznajmił, że niebawem czeka nas zapowiadana czwarta fala koronawirusa. Wyznał, że nie będzie to jednak to samo, co dotychczas. Polacy poczują jeszcze większy strach oraz kompromitację wynikającą z licznych podziałów w kwestii restrykcji. Wyznał także, że prawdopodobnie jesienią nałożą się na siebie dwie fale dając ogromne liczby zakażeń.


- W moim poczuciu będzie inaczej, niż dotychczas. (...) Dziś zaczęło mnie nachodzić jedno słowo w stosunku do czwartej fali. Ja powiem to słowo: kompromitacja. Nie chodzi tu o Polskę. Będziemy się bali tych restrykcji. One będą nierówne ponieważ ci, którzy się zabezpieczyli, będą mieli mniejsze restrykcje, ale będą je mieli. Ci, którzy się nie zabezpieczyli będą w bardzo konkretnych restrykcjach. - mówił.