Najnowsze informacje dotyczące nowego programu rozrywkowego “40 kontra 20” właśnie ujrzały światło dzienne! Okazuje się, że widzowie już mieli okazję zaobserwować pierwszą kłótnię! Bohaterki show, Magda oraz Marlena toczą zawzięty spór - o co? Czy mają faktyczne powody do kłótni? Padły mocne słowa i oskarżenia!

Program “40 kontra 20” to nieznany dotychczas format rozrywki. Jest to nowy program randkowy, lecz jego reguły są mocno nietypowe. Całe reality show polega na tym, że dwoje mężczyzn - Junior oraz Senior (którzy - jak można się domyślić po nazwie programu - mają po 20 i 40 lat) rywalizują między sobą o względy pań.

Jeden z panów mieszka w willi i oferuje wybrankom same luksusy, drugi zaś w tak zwanym Glampingu – gdzie rozrywkami są głównie randki w plenerze i aktywne spędzanie czasu.

Obie grupy spędzają wspólnie czas na imprezach, gdzie dochodzi do poznawania się wspólnie - wtedy mężczyźni mogą sobie nawzajem “odbierać” partnerki i zapraszać do siebie.

Pierwsza kłótnia!

Dwie z bohaterek programu, Magda oraz Marlena zaczęły ze sobą rozmawiać o jednym z mężczyźnie. Magda wyznała, że 43 – letni Robert nie zrobił na niej dobrego wrażenia wyznając, że nie lubi, gdy kobieta płacze.

- Robert? W życiu. Nie wierzę w to. On jest dyskretny. Nie powiedziałby tak - krzyknęła Marlena.

Magda w odpowiedzi stwierdziła, że koleżanka oskarża ją o kłamstwo, a to w jej opinii nie jest prawdą.