Najnowsze, zaskakujące informacje na temat Ojca Tadeusza Rydzyka. Duchowny po raz kolejny zadziwia swoim zachowaniem. Tym razem zwrócił się z nietypową prośbą do wiernych. Internauci nie kryją oburzenia! O co chodzi?

Jak powszechnie wiadomo, ojciec Tadeusz Rydzyk pochodzący z Torunia jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci w Polsce. Postać duchownego znana jest niemalże każdemu - zarówno młodszym, jak i starszym niezależnie od tego, czy darzą mężczyznę sympatią. Zdaniem wielu – Rydzyk bardzo odbiega od typowego duchownego, gdyż jego zachowanie raz po raz odbiega od norm.

Założyciel Radia Maryja skupia wokół swojej osoby zainteresowanie mediów i społeczeństwa głównie ze względu na liczne kontrowersje – okazuje się, że ostatnio ponownie powiedział coś, co zszokowało wszystkich!

Nietypowa prośba...

W związku ze zbliżającą się pielgrzymką na Jasną Górę duchowny zaapelował do wiernych o zakup ewangelizacyjnej książki, a także... ofiarę na założone przez niego radio oraz Telewizję Trwam w “małych kopertach”.

- Prosimy składać ofiary w małych namiotach, które będą znajdować się między namiotami Fundacji „Nasza Przyszłość”. Ofiary te, symboliczne róże, składamy w małych kopertach z wypisanymi nazwiskami i adresami ofiarodawcy, aby móc podziękować i potwierdzić otrzymanie daru – brzmi komunikat.

Internauci spekulują, że metaforyczne róże w małych kopertach oznaczają po prostu gotówkę.

Tadeusz Rydzyk/ screen yt