Najnowsze informacje dotyczące programu 500 Plus zaskakują! Okazuje się, że rządzący już postanowili – za kilka miesięcy w życie wejdzie całkiem nowa ustawa, dzięki której rodzice otrzymają dwa razy więcej na dziecko! Jak się jednak okazuje, nie każdy załapie się na owe zmiany. Kto może liczyć na więcej pieniędzy?

Jak wiadomo, program 500 Plus od początku swojego funkcjonowania, a więc od roku 2015 wzbudzał wiele kontrowersji i sprzecznych opinii. Tysiące rodzin ucieszyło się z tego rozwiązania, a ich sytuacja materialna znacznie się poprawiła, są jednak także przeciwnicy owego rozwiązania, którzy twierdzą, że rządzący niepotrzebnie rozdają pieniądze dla osób niepracujących.

Zmiany już za kilka miesięcy - nie wszyscy z nich skorzystają!

Jak donoszą media, już za kilka miesięcy, bo wraz z początkiem roku 2022 rodzice otrzymają dodatkowe 500 złotych na dziecko, będzie to bon żłobkowy, zatem dotyczy rodziców najmłodszych dzieci.

Ponadto, program ten niestety nie dotyczy całej Polski, a miasta Sosnowiec – tamtejsze władze już podjęły decyzję. Wsparcie dotyczy dzieci zarówno uczęszczających do żłobków publicznych, jak i prywatnych. Sosnowiczanie nie kryją radości.