Najnowsze informacje dotyczące jednego z najpopularniejszych aktorów w Polsce, Tomasza Ciachorowskiego właśnie ujrzały światło dzienne. Okazuje się, że mężczyzna nie mieszka sam! Wszystkie fanki, których jest idolem mogą poczuć się rozczarowane... Czy jednak mają faktyczne powody do obaw? Prawda wyszła na jaw! O co chodzi?

Tomasz Ciachorowski bez cienia wątpliwości należy do grona aktorów, którzy mają szerokie grono fanów. Mężczyzna zadebiutował na scenie aktorskiej w roku 2008, a jego kariera trwa nieustannie do dnia dzisiejszego poszerzając się o kolejne role. Ciachorowski znany jest głównie z ról serialowych, lecz wystąpił także w kilku filmach pełnometrażowych oraz na deskach teatru.

Choć celebryta może pochwalić się niebywałymi umiejętnościami aktorskimi, to jednak Polki pokochały go przede wszystkim za... szarmanckość oraz urodę! W 2010 roku został nawet nominowany w kategorii “Najpiękniejszy Polak” w plebiscycie organizowanym przez magazyn “Viva”.

Fanki mogą być rozczarowane... Czy faktycznie?

Mimo iż mężczyzna jest aktywny w sieci, to rzadko pokazuje swoje życie prywatne – nie wiadomo więc, czy jest z kimś związany.

Ostatnio jednak pokazał, że nie mieszka sam. Jego współlokatorką jest Rejczel, czyli... suczką rasy Jack Russell Terrier! Fanki mogą odetchnąć z uglą!