Dziennikarka Agnieszka Woźniak – Starak niedawno opublikowała pewne zdjęcie, które poruszyło setki fanów w sieci. Kobieta pokazała swoją największą miłość. Widać w tej relacji ogromną zażyłość! O czym mowa?

Jak powszechnie wiadomo, Agnieszka Woźniak – Starak należy do jednych z najbardziej popularnych i rozpoznawalnych dziennikarek i prezenterek telewizyjnych w Polsce.

Ową rozpoznawalność i zainteresowanie pośród mediów zawdzięcza przede wszystkim swoją charyzmą i profesjonalizmem zawodowym, jednak przerażające wydarzenia nad jeziorem Kisajno w roku 2019, kiedy to kobieta straciła męża, Piotra Woźniaka - Staraka w tragicznym wypadku także się do tego przyczyniły.

Gwiazda przez kilka miesięcy zniknęła z mediów społecznościowych oraz zawiesiła swoją pracę w telewizji, aby w gronie najbliższych i znajomych spędzić czas żałoby i zadumy.

Agnieszka Woźniak - Starak pokazała miłość!

Wraz z każdym miesiącem dziennikarka powoli dochodziła do siebie szukając pocieszenia w pasjach - zakochała się w górach, jeździectwie, lecz jej największą miłością są... czworonogi!

- Międzynarodowy Dzień Psa, no wiadomo, co ja mogę napisać? I tak wszystkie się w kadrze nigdy nie mieszczą. Ale wszystkie są cudne i kocham je bardzo. Podrapcie za uszami Wasze - napisała.