Julia Wieniawa jest niewątpliwie jedną z najpopularniejszych celebrytek młodego pokolenia. Aktorka zyskała sławę dzięki udziałowi w serialu „Rodzinka.pl”. Teraz jej nazwisko słyszał niemal każdy.

Julia Wieniawa zrobiła ogromną karierę

Julia Wieniawa mimo pandemii może pochwalić się świetnymi zarobkami. Cały czas pojawia się na planach filmowych, nagrywa duety muzyczne, gra w reklamach, założyła własną markę kosmetyczną i projektuje ubrania oraz zajmuje się odpłatnym promowaniem firm na Instagramie.

Okazuje się, że za reklamę produktów czy pojawienie się na imprezie otrzymuje nawet kilka tysięcy złotych. Producenci walczą o to, aby młoda celebrytka współpracowała właśnie z nimi.

Julia Wieniawa było o krok od największej wpadki tego roku

Młodą aktorkę często może również zobaczyć na branżowych imprezach. W ostatnim czasie Julia Wieniawa pojawiła się na gali Hasztagi Roku.

Okazuje się, że wydarzenie mogło być dla gwiazdy naprawdę pechowe. Julia Wieniawa była bowiem o krok od największej wpadki tego roku!

Podczas pozowanie na ściance z długiej kremowej sukni Julii Wieniawy o mały włos nie wypadła… pierś! Z jednej strony suknia miała bardzo odważne rozcięcie przy biuście.

Na szczęście obyło się bez wpadki. Zobaczcie sami, jak wyglądała Julia Wieniawa. Podoba Wam się?

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: SŁOWA PREZESA PARTII PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ WYWOŁAŁY OGROMNE PORUSZENIE! CO TAKIEGO POWIEDZIAŁ JAROSŁAW KACZYŃSKI

PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIEPL” PISAŁ RÓWNIEŻ O: FENOMENALNA PRZEMIANA DOMINIKI GROSICKIEJ. ŻONA SPORTOWCA WYGLĄDA WRĘCZ OLŚNIEWAJĄCO. WSZYSTKO TO ZA SPRAWĄ JEDNEJ MAŁEJ ZMIANY W WYGLĄDZIE

PORTAL “ŻYCIEPL” INFORMOWAŁ TAKŻE O: ZNANA ARTYSTKA NIE KRYJE RADOŚCI Z POWODU NARODZIN DZIECKA! HALINA MLYNKOVA POCHWALIŁA SIĘ MALEŃSTWEM W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIEPL”: ZNANY POLSKI WIRUSOLOG TŁUMACZY, CO NALEŻY ZROBIĆ, ABY WRESZCIE NASTĄPIŁ KONIEC TRWAJĄCEJ EPIDEMII. CZY TO OZNACZA, ŻE ZBLIŻAMY SIĘ DO DAWNEJ NORMALNOŚCI