Klaudia El Dursi jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd TVN-u. Modelka swoją popularność zawdzięcza udziałowi w programie "Top Model", w którym udało jej się podbić serce jury. Zachwyceni jurorzy zdecydowali się jej przyznać Złoty Bilet.

Choć nie udało jej się wygrać programu, zdobyła angaż w jednym z projektów TVN - została prowadzącą "Hotel Paradise". Ponadto Klaudia El Dursi ma na swoim koncie m.in. rozbierają sesję w „Playboyu”.

Klaudia El Dursi zaliczyła modową wpadkę

Klaudia El Dursi oprócz pracy w mediach regularnie prowadzi również swoje profile w mediach społecznościowych. Na Instagramie śledzi ją ponad 750 tys. fanów.

Modelkę można również zobaczyć na branżowych imprezach. W ostatnim czasie Klaudia pokazała się na wydarzeniu zorganizowanym przez jedną z luksusowych marek biżuterii TOUS. Zarówno El Dursi, jak i inne gwiazdy, reklamowały najnowszą kolekcję marki.

Ta sukienka nie wyglądała najlepiej na prowadzącej „Hotel Paradaise”

Wiele osób zauważyło jednak, że Klaudia El Dursi nie prezentowała się najlepiej. Wybrana przez modelkę kreacja nie wyglądała dobrze na prowadzącej „Hotel Paradaise”.

Biała sukienka z wzorzystą górą odsłaniała ramiona Klaudii. Fani stwierdzili, że okolice biustu modelki wyglądały dość dziwnie. Kreacja nie przylegała do ciała tak, jak powinna. Co sądzicie o tym outficie?

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: SŁOWA PREZESA PARTII PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ WYWOŁAŁY OGROMNE PORUSZENIE! CO TAKIEGO POWIEDZIAŁ JAROSŁAW KACZYŃSKI

PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIEPL” PISAŁ RÓWNIEŻ O: FENOMENALNA PRZEMIANA DOMINIKI GROSICKIEJ. ŻONA SPORTOWCA WYGLĄDA WRĘCZ OLŚNIEWAJĄCO. WSZYSTKO TO ZA SPRAWĄ JEDNEJ MAŁEJ ZMIANY W WYGLĄDZIE

PORTAL “ŻYCIEPL” INFORMOWAŁ TAKŻE O: ZNANA ARTYSTKA NIE KRYJE RADOŚCI Z POWODU NARODZIN DZIECKA! HALINA MLYNKOVA POCHWALIŁA SIĘ MALEŃSTWEM W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIEPL”: ZNANY POLSKI WIRUSOLOG TŁUMACZY, CO NALEŻY ZROBIĆ, ABY WRESZCIE NASTĄPIŁ KONIEC TRWAJĄCEJ EPIDEMII. CZY TO OZNACZA, ŻE ZBLIŻAMY SIĘ DO DAWNEJ NORMALNOŚCI