Najnowsze informacje dotyczące rodziny aktora, Pawła Wawrzeckiego są zdumiewające. Mężczyzna zdobył się na niezwykle poruszające wyznanie odnośnie jego niepełnosprawnej córki. Internauci są zdumieni tym wyznaniem, to naprawdę przykre... O co chodzi?

Paweł Wawrzecki to uznany i szanowany przez polską publiczność aktor zarówno filmowy, jak i występujący na deskach teatru. Swoją karierę aktorską rozpoczął już w roku 1993 występując w kabarecie. Na swoim koncie ma kilkadziesiąt zagranych ról w znanych produkcjach, jak np. “Kiler” czy “Kowalscy kontra Kowalscy”.

Mimo iż Paweł Wawrzecki zazwyczaj odgrywa role komediowe i to w taki sposób odbierany jest przez fanów, jego życie prywatne niestety nie przypomina komedii. Mężczyzna z żoną Barbarą Winiarską (zmarłą w roku 2002) doczekał się córki Anny, która zmaga się z porażeniem mózgowym.

Poruszające wyznanie...

W jednym z udzielonych wywiadów aktor wyznał, że wolałby, aby to jego córka odeszła ze świata jako pierwsza. Nie chciałby bowiem, aby cierpiała po stracie ojca.

- Wolałbym, żeby była inna kolejność. (…) wiem, że Anka miałaby wtedy bardzo ciężko. A jednocześnie mam świadomość, że tacy ludzie jak Ania muszą potem jakoś żyć, bez tej osoby, do której się przyzwyczaiły. Żyją z bólem i ze świadomością, że tego kogoś już nie ma. Ale zostają im po nim wspomnienia – powiedział.

Paweł Wawrzecki/ screen yt