Najnowsze fotografie opublikowane w mediach społecznościowych Mandaryny powalają na kolana! Kobieta przeszła fenomenalną metamorfozę! Mimo iż gwiazda zmieniła tylko jeden element wyglądu, to efekt jest piorunujący. Internauci są pod wrażeniem! Koniecznie zobacz i oceń efekt zmiany!

Jak powszechnie wiadomo, Mandaryna, a właściwie Marta Wiśniewska to jedna z najbardziej popularnych osobistości polskiego show – biznesu. Mimo że lata świetności gwiazda ma dawno za sobą, tak jednak wszyscy pamiętają tę barwną i charakterystyczną postać.

Kobieta związana była z Michałem Wiśniewskim i to dzięki temu małżeństwu świat o niej usłyszał. Mimo że do zespołu dostała się jako tancerka i choreografka, potem jednak próbowała własnych sił w karierze wokalnej u boku lidera zespołu, aż ostatecznie duet ten stanął na ślubnym kobiercu. Mimo że para dawno się rozstała, każdy pamięta tę huczną ceremonię ślubną emitowaną w telewizji.

Fenomenalna przemiana!

Mandaryna od wielu lat prezentuje podobny wizerunek – jej blond włosy od zawsze kojarzone są właśnie z nią. Ostatnio jednak kobieta wybrała się do stylisty fryzur, Kajetana Góry, u którego miała okazję przymierzyć perukę z innym kolorem włosów.

Fani byli oczarowani tymi zdjęciami i stwierdzili, że celebrytka koniecznie musi zmienić kolor włosów na ten, gdyż odejmuje jej lat!