Wojciech Szczęsny ma powody do radości! Dziś jego żona, Marina Łuczenko celebruje urodziny! Przypomnij sobie, jak wyglądała jej kariera w show – biznesie. Celebrytka może być z siebie dumna – sporo w życiu osiągnęła.

Marina Łuczenko jest jedną z najbardziej popularnych i rozpoznawalnych celebrytek polskiego show – biznesu. Choć wiele osób mogłoby myśleć, że kobieta stworzyła niewiele i jej lata świetności trwały chwilę, prawda okazuje się być nieco inna. Marina Łuczenko związana jest ze sceną i działalnością muzyczną od dzieciństwa!

Kariera Mariny Łuczenko

Marina Łuczenko od najmłodszych lat była wspierana przez rodzinę - uczęszczała do szkół muzycznych, a pierwsze nagrody i wyróżnienia muzyczne na festiwalach zdobyła już będąc w szkole podstawowej.

Największą popularność i rozgłos przyniósł jej jednak udział w międzynarodowym konkursie New Wave, w którym zajęła 3 miejsce. Dotychczas gwiazda wydała trzy albumy studyjne.

Prywatnie związana jest z Wojciechem Szczęsnym, który - jak sam wspomina - czuł się skrępowany, aby rozpocząć relację z celebrytką.

- Jestem dość nieśmiały w pierwszych kontaktach. Domyślałem się, że Marina ze swoją urodą ma wielu adoratorów (…) – mówił Wojciech Szczęsny.

Dziś Marina Łuczenko świętuje 32. Urodziny!