"Ślub od pierwszego wejrzenia" daje swoim uczestnikom szansę na znalezienie prawdziwej miłości i rozpoczęcia zupełnie nowego życia u boku ukochanej osoby. Droga ta nie zawsze jest jednak usłana różami - wiele par wkrótce po zakończeniu programu rozstaje się.

W przypadku Anity Szydłowskiej i Adriana Szymaniaka z trzeciej edycji show było jednak inaczej. Mało tego - nie dość, że się nie rozwiedli, to nawet doczekali się dwójki dzieci. Nie ulega więc wątpliwości, że para wie co nieco o udanych związkach.

Anita Szydłowska z programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” zdradziła swoje tajniki urody

Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak są związkiem, którym show Ślub od pierwszego wejrzenia dał start w stworzeniu rodziny. Para z przyjemnością chwali się swoim udanym życiem rodzinnym z obserwatorami na Instagramie.

Jednak nie tylko małżeństwo i życie rodzinne są tematami poruszanymi na profilach pary. W ostatnim czasie Anita Szydłowska zdecydowała się na zdradzenie swoich tajników urody.

Okazuje się, że kilka lat temu fryzura Anity wyglądała znacznie gorzej. Pod jednym z postów kobieta opowiedziała o swoich włosach.

Kilka lat temu kobieta wyglądała zupełnie inaczej

Jak zdradziła Anita, w 2014 roku sama farbowała swoje włosy drogeryjną farbą o najjaśniejszym kolorze na półce. Niestety kobiwta szybko zniszczyła swoje długie włosy i zaczęła stosować doczepy.

Jeszcze trzy lata temu były cienkie i aby uzyskać taki efekt potrzebowałam czterech paczek doczepów

- napisała Anita Szydłowska na InstaStories.

Człowiek uczy się jednak na błędach. Anita trafiła do stylisty fryzur, który odbudował jej znaczone włosy i nauczył ją, jak prawidłowo powinna o nie dbać.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: SŁOWA PREZESA PARTII PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ WYWOŁAŁY OGROMNE PORUSZENIE! CO TAKIEGO POWIEDZIAŁ JAROSŁAW KACZYŃSKI

PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIEPL” PISAŁ RÓWNIEŻ O: FENOMENALNA PRZEMIANA DOMINIKI GROSICKIEJ. ŻONA SPORTOWCA WYGLĄDA WRĘCZ OLŚNIEWAJĄCO. WSZYSTKO TO ZA SPRAWĄ JEDNEJ MAŁEJ ZMIANY W WYGLĄDZIE

PORTAL “ŻYCIEPL” INFORMOWAŁ TAKŻE O: ZNANA ARTYSTKA NIE KRYJE RADOŚCI Z POWODU NARODZIN DZIECKA! HALINA MLYNKOVA POCHWALIŁA SIĘ MALEŃSTWEM W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIEPL”: ZNANY POLSKI WIRUSOLOG TŁUMACZY, CO NALEŻY ZROBIĆ, ABY WRESZCIE NASTĄPIŁ KONIEC TRWAJĄCEJ EPIDEMII. CZY TO OZNACZA, ŻE ZBLIŻAMY SIĘ DO DAWNEJ NORMALNOŚCI