Nikt nie przyszedł na jej oddział, a dziecko przyniesiono dopiero 2 godziny po porodzie.

Lekarz przyniósł dziecko zawinięte w pieluszkę i położył je na piersi matki. Kobieta od porodu nie mogła się doczekać tej chwili. Oto dziecko w jej ramionach. Podniosła pieluchę, ale uderzyło ją to, co zobaczyła. Lekarz nic w tym momencie nie powiedział, tylko odwrócił się do okna.

Dziecko nie miało uszu, jednak jego słuch był doskonały.

Nie wpłynęło to jednak na miłość matki. Kochała go przecież jeszcze zanim się urodził. Chłopiec był wychowywany jak wszystkie dzieci, a rodzice nie zwracali uwagi na jego wady.

Rodzice jednak zrozumieli, że nadejdzie czas, kiedy zapyta ich o wszystko. Dzieci zaczęły się z niego kpić i nazwać potworem.

W rzeczywistości chłopiec był bardzo utalentowany. Uczył się dobrze i miał doskonały słuch muzyczne. Jednak jego relacje z dziećmi w klasie nie były zbyt dobre.

Rodzice zapytali chłopca, czy chciałby mieć uszy i czy zgodził się na operację. Był bardzo szczęśliwy, że można to zrobić. Rodzice szybko znaleźli lekarza, który podjął się operacji. Wkrótce chłopiec miał zupełnie normalny wygląd.

Minęły lata. Stał się sławnym muzykiem. Zapytał kiedyś rodziców:

- Więc kim jest osoba, która dała mi swoje uszy?

Ojciec w milczeniu podniósł matce włosy, a syn zobaczył, że nie ma uszu. Nawet tego nie zauważył. Potem chłopiec zrobił wszystko, aby uszczęśliwić swoich rodziców.

Czy zrobiłbyś taki krok w trosce o swoje dziecko?

Jak informował portal „Życiepl.com”: Lech Wałęsa nie był w stanie opanować emocji. Z jego ust padły mocne słowa. Czy były prezydent poniesie za nie odpowiedzialność

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Gwiazda „Królowych życia” podjęła ostateczną decyzję i opuszcza popularny program. Widzowie są zaskoczeni jej decyzją. Co teraz będzie robić

Sprawdź także ten artykuł: Zdumiewające informacje na temat jednego z najpopularniejszych aktorów “M jak Miłość”. Niebawem nie zobaczymy go na ekranach, to już pewne