Nagranie, które pojawiło się w sieci przedstawiające uderzenie pioruna już obiegło Internet. Pewien mężczyzna nagrywał szalejącą burzę. Nie spodziewał się jednak tego, co wydarzyło się chwilę potem. Przerażający widok! Internauci są w szoku! To nagranie udowadnia, że nie można igrać z żywiołami!

Jak wiadomo, w całej Polsce, ale i innych krajach europejskich od kilku dni mamy do czynienia z ogromnymi rozładowaniami atmosferycznymi. Porywisty wiatr, dużej wielkości grad, trwające wiele godzin ulewy, przerażające pioruny oraz trąby powietrzne to codzienność, z którą muszą mierzyć się mieszkańcy wielu regionów.

Niestety, w naszym kraju żywioł przyniósł również sporo szkód materialnych, a kilka osób zostało poszkodowanych.

To nagranie mrozi krew w żyłach!

Burze są przerażające - to fakt, jednak trzeba także przyznać, że wyglądają fenomenalnie i wręcz nieprawdopodobnie. Nic więc dziwnego, że wiele osób próbuje zrobić zdjęcie lub nagrać uderzające w oddali pioruny.

Jedną z takich osób był mieszkaniec miasta Chimki w Rosji, gdzie również szalała burza. Mężczyzna na nagraniu uchwycił uderzenie pioruna w dom. Okazało się, że chwilę później... budynek stanął w płomieniach!

W sieci pojawiło się już nagranie: TU

Burza/ wideo.wp.pl