Najnowsze informacje dotyczące syna Edyty Górniak mogą zaskoczyć wiele osób. Piosenkarka wyznała, że nastolatek podjął niezwykle ważną decyzję w życiu - chce zmienić nazwisko. Okazuje się, że pojawiły się jednak pewne komplikacje w tym procesie... O czym mowa?

Edyta Górniak to jedna z bardziej kontrowersyjnych w ostatnich miesiącach celebrytek w polskim show – biznesie. Mimo że lata świetności Edyty Górniak miały miejsce dawno temu, kobieta ponownie stanęła na piedestale popularności - tym razem nie dzięki muzyce, a zaskakującym i często niezrozumiałym poglądom głoszonym w sieci.

Nie od dziś wiadomo, że artystka jest bardzo mocno związana ze swoim 17 – letnim synem Allanem. Okazuje się, że nastolatek podjął ważną decyzję w swoim życiu - chce zmienić nazwisko, które odziedziczył po ojcu, Dariuszu Krupie.

Pojawiły się pewne komplikacje...

Jak wyznała Edyta Górniak, wspiera syna w tej decyzji, lecz nagle wystąpiły pewne komplikacje - okazało się, że Allan potrzebuje zgody obojga rodziców na takie zmiany.

- Allan długo rozważał, czy to dobry pomysł, chciał wszystko dokładnie przemyśleć. W końcu podjął ostateczną decyzję. Postanowił zrezygnować z nazwiska po ojcu Dariuszu Krupie i przyjąć nazwisko mamy - donoszą media.

Allan Krupa/ screen yt