Najnowsze informacje ze świata show – biznesu mogą mocno zaskoczyć Polaków. Zespół uczestników do kolejnej edycji “Tańca z Gwiazdami” powoli się zapełnia. Kolejne nazwisko jest już znane. To będzie prawdziwy hit! O kim mowa? Fani tej osoby są zachwyceni!

Jak powszechnie wiadomo, program “Taniec z Gwiazdami” to już tradycja. Program, który jest polskim odpowiednikiem wersji amerykańskiej w naszym kraju doczekał się już 25 edycji! Wow, to udowadnia, że Polacy uwielbiają oglądać swoich idoli zmagających się na parkiecie.

Aktualnie trwa kompletowanie zespołu celebrytów, którzy wystąpią w kolejnej edycji kultowego show. Już teraz wiadomo, że będzie to niezwykle ciekawa edycja, ponieważ zmierzą się ze sobą między innymi: córka Jarosława Bieniuka Oliwia Bieniuk, himalaista Denis Urubko, Kajra czy influencerka Kinga Sawczuk.

Kolejna osoba zaskoczyła wszystkich!

Wiadomo już, kto w następnej kolejności dosiądzie się do tego grona. Będzie to... Radosław Liszewski, który jest wokalistą popularnego zespołu “Weekend”.

- Radek to nazwisko, o które faktycznie zabiegano, bo jego popularność jest ogromna. Publiczność go kocha i na pewno zna się na dobrej rozrywce, więc produkcja jest spokojna o to, jak sobie poradzi na parkiecie. - mówi znajomy gwiazdy.