Najnowsze informacje dotyczące Tomasza Kammela właśnie ujrzały światło dzienne. Dziennikarz przerwał długo trwające milczenie i wypowiedział się w pewnej kwestii – na tę wypowiedź czekało tysiące osób. Szczera wypowiedź na temat Marzeny Rogalskiej. Internauci czekali na ten dzień! Co takiego powiedział prowadzący popularnej śniadaniówki?

Tomasz Kammel to postać, którą zna niemalże każdy. Mężczyzna niejednokrotnie prowadził przeróżne programy o tematyce rozrywkowej, a także imprezy masowe. Ponadto, jego osobę od lat można ujrzeć także jako prowadzącego kultowy program “Pytanie na Śniadanie” w Telewizji Polskiej.

Kammel tworzył niesamowicie zgrany i lubiany przez widzów duet wraz z Marzeną Rogalską - sprawiali wrażenie, jakby i poza programem świetnie się dogadywali i przyjaźnili.

Kiedy jednak Marzena Rogalska odeszła z TVP, Tomasz Kammel nie wspomniał ani jednym słowem o koleżance z branży.

W końcu przerwał milczenie!

Tomasz Kammel w końcu postanowił przerwać trwające milczenie. Wyznał, że dobrze mu się współpracuje z nową partnerką, lecz nie ma za złe Marzenie Rogalskiej i życzy jej wszystkiego dobrego.

- Z Marzeną spędziłem 8 wspaniałych lat i mam nadzieję, że już niedługo świat usłyszy o jakiejś nowej fantastycznej rzeczy, którą ona się zajmuje. Ja jej życzę absolutnie jak najlepiej - powiedział.