Najnowsze informacje dotyczące świadczeń emerytalnych mogą mocno zaskoczyć wiele osób. Już od przyszłego roku w życie wejdą pewne zmiany w emeryturach. Wszystkie osoby pobierające owe świadczenie muszą to wiedzieć. Decyzja odnośnie waloryzacji emerytur w przyszłym roku już zapadła. Niestety, seniorzy nie będą zadowoleni... O ile większe świadczenia otrzymają?

Jak powszechnie wiadomo, temat świadczeń emerytalnych od dawna wzbudza zainteresowanie mediów, a także zdziwienie oraz nierzadko oburzenie ze strony społeczeństwa, ponieważ zazwyczaj wysokość otrzymywanych kwot jest śmiesznie niska.

Kwestia emerytur jest rozważana szczególnie mocno za każdym razem, kiedy zbliża się koniec roku, ponieważ wtedy najwięcej spekuluje się na temat wysokości waloryzacji emerytur w nadchodzącym czasie.

Jak donoszą jednak media, wiadomo już, ile wyniesie waloryzacja emerytur w roku 2022. Jaka to będzie kwota?

Seniorzy nie będą zadowoleni...

Rządzący ogłosili oficjalnie wartość waloryzacji emerytur w nadchodzącym roku. Okazuje się, że wynosi ona... zaledwie 4%! Niestety, media podają, że rząd nie poddaje tej wartości żadnym negocjacjom – jest to zatem wartość już pewna.

Seniorzy/ screen yt