Najnowsze informacje, które właśnie wypłynęły na światło dzienne wprawiają w osłupienie! Jednego z najbardziej lubianych uczestników programu “Gogglebox” nie ma już pośród nas. Mężczyzna przegrał walkę z chorobą... Internauci wręcz nie mogą w to uwierzyć! O kim mowa?

Jak powszechnie wiadomo, program “Gogglebox. Przed telewizorem” jest polskim odpowiednikiem wersji amerykańskiej. Okazuje się, że to kultowe show zdobyło ogromną popularność i rekordową oglądalność nie tylko w naszym kraju – za oceanem również cieszy się sporą sympatią pośród widzów.

Zarówno polska, jak i amerykańska edycja sprawiła, że niektórzy bohaterowie zyskali sławę w skali ogólnokrajowej - jedną z takich osób był Pete McGarry, który brał udział w zagranicznej edycji.

Fani pogrążeni w żałobie

Pete McGarry wraz ze swoją żoną zasłynęli przede wszystkim dzięki temu, że od wielu lat pełnią funkcję rodziny zastępczej. Przez niemal 20 lat zapewnili taką opiekę dla blisko 100 dzieci!

- To daje ogromną satysfakcję. Po prostu uwielbiam to robić. Zawsze powtarzam, że do bycia rodzicem zastępczym wystarczy wolny pokój, poczucie humoru i dobre serce mówiła niedawno żona Pete McGarry’ego.

Niestety, mężczyzna zmarł w wieku 71 lat w wyniku przegranej walki z chorobą.