Najnowsze informacje, które właśnie wypłynęły z brytyjskiej rodziny królewskiej wprawiają w osłupienie! Książę William nie wytrzymał. Wypowiedział się szczerze o Meghan Markle. Padły mocne słowa! Brytyjczycy nie mogą w to uwierzyć!

Rodzina Windsorów od lat pozostaje w kręgu najbardziej medialnych i kontrowersyjnych rodzin na świecie. Mimo posiadania tytułów szlacheckich raz po raz dochodzi do kolejnych skandali, które wywołują oburzenie i niedowierzanie ludności z całego świata.

O tym, że bracia: Harry oraz William toczą spór wiadomo już od dawna. Wiele osób myślało jednak, że śmierć księcia Filipa i żałoba po nim zjednoczy zwaśnionych członków rodziny - stało się jednak zupełnie odwrotnie!

Książę William w mocnych słowach o Meghan Markle!

Jak donoszą media, pracownicy Pałacu Buckingham ostatnio oskarżyli żonę Harry’ego o mobbing. Książę William miał nie odpuścić tego swojej bratowej - wyznał w ostrych słowach, co o tym myśli.

- Pomyślcie tylko, jak ta cholerna kobieta traktowała moich pracowników - bezlitosna! - powiedział książę William.

Jak donoszą media, brat księcia Harry’ego użył sformułowania "bloody woman", które ma kilka tłumaczeń. Oznacza między innymi “cholerny, upierdliwy”.