Całkiem nowe fakty dotyczące aktora, Mariusza Czajki właśnie ujrzały światło dzienne. Czyżby nowe wydarzenia w jego życiu zwiastowały koniec problemów finansowych? Wszystko na to wskazuje. Aktor otrzymał zaskakującą propozycję! O czym mowa?

Mariusz Czajka to jeden z najbardziej popularnych aktorów w Polsce, który na swoim koncie ma już dziesiątki zagranych ról zarówno w filmach, serialach, jak i na deskach teatru. Zagrał w takich kultowych produkcjach, jak na przykład “Świat według Kiepskich”, “Chłopaki nie płaczą” czy “Dom nad rozlewiskiem”.

Niestety, trwająca od ponad roku pandemia koronawirusa – podobnie jak innych aktorów - dotknęła także i jego. Mariusz Czajka nabawił się sporych problemów finansowych i – jak donoszą media – nie stać go było nawet na urządzenie pogrzebu dla zmarłej w styczniu matki.

Czy to koniec złej passy?

Okazuje się, że aktor właśnie otrzymał propozycję zagrania głównej roli w nowym serialu “Remiza”, który będzie emitowany w TVP. To oznacza koniec jego problemów finansowych.

- W końcu odkuje się finansowo i nie będę myślał, co włożyć do garnka. Praca w takim serialu daje płynność i stabilizację finansową. (...) Na razie mamy umowy i scenariusze na 60 odcinków. Mam jednak nadzieję, że widzowie pokochają tę produkcję i zostaniemy na ekranie wiele lat – mówi.