Uwaga! Bardzo ważna informacja dla fanów kultowego programu “Rolnicy. Podlasie”. Bohaterowie show wystosowali bardzo istotny apel do widzów - mają szczególną prośbę. To naprawdę istotne! O czym mowa?

W ostatnich latach w Polsce programy “Rolnicy. Podlasie”, “Rolnik szuka żony” czy “Chłopaki do wzięcia” cieszą się nad wyraz dużą oglądalnością. Polacy uwielbiają śledzić i wspierać swoich ekranowych idoli w ich życiowej ścieżce, oglądając ich wzloty oraz upadki.

Widzowie polscy pokochali ten format rozrywki, ponieważ ukazuje normalnych, przeciętnych ludzi, którzy zmagają się ze swoją codziennością i przyziemnymi problemami – widzowie nierzadko mogą się z nimi utożsamiać, co tym bardziej wpływa na ich sympatię do uczestników programów.

Ostatnio bohaterowie programu “Rolnicy. Podlasie” wydali bardzo ważny komunikat skierowany do swoich fanów!

W tę niedzielę nie będzie można ich odwiedzić!

Gienek i Andrzej to bohaterowie programu, którzy zajmują się gospodarstwem w miejscowości Plutycze. Ich posesja zazwyczaj jest dostępna dla osób odwiedzających, lecz w tę niedzielę, 27 czerwca gospodarstwo będzie nieczynne.

- W związku ze zbliżającym się Świętem w Plutyczach, prosimy o uszanowanie naszej i mieszkańców prośby i nieodwiedzanie naszej miejscowości w najbliższą niedzielę, 27 czerwca! - brzmi apel.