Najnowsza fotografia opublikowana w mediach społecznościowych jednej z najbardziej popularnych aktorek w Polsce robi prawdziwy szał w sieci! Kobieta opublikowała zdjęcie, na którym widnieją jej synowie – fani są wręcz zachwyceni chłopcami i ich stylem, mimo tak młodego wieku. Młodzi mężczyźni wyglądają obłędnie, a ich mama jest niezwykle dumna. O co chodzi?

Aneta Zając bez cienia wątpliwości należy do grona najbardziej rozpoznawalnych i uwielbianych przez tysiące fanów aktorek polskich. Kobieta swoją aktorską przygodę rozpoczęła tuż po zakończeniu studiów, w roku 2000 jako młoda nastolatka – mimo braku doświadczenia zawodowego jednak widzowie od razu ją pokochali i obdarzyli niesamowitą sympatią.

Aktorka znana jest przede wszystkim z serialu “Pierwsza Miłość”, lecz grała także w “Plebanii”, “Daleko od noszy” czy “Na dobre i na złe”.

Aneta Zając pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych kobieta często i chętnie wrzuca kolejne materiały ukazujące zarówno jej życie zawodowe, jak i prywatne.

Ostatnia fotka dodana na Instagram zrobiła prawdziwy szał!

Fani wręcz zachwyceni!

Aneta Zając opublikowała fotkę, na której znajdują się jej synowie – Robert i Michał zmierzający na zakończenie roku szkolnego. Chłopcy prezentowali się fenomenalnie, a wszystko za sprawą fikuśnych fryzur – oboje mają kitki na głowach, co zachwyciło fanów aktorki!