Polsat SuperHit Festiwal trwa w najlepsze – pierwszy dzień już za nami! Atmosfera całej imprezy była wręcz fenomenalna, a widzowie z niecierpliwością wyczekiwali kolejnych gwiazd na scenie. Wśród widowni bawili się także celebryci. Jarosław Bieniuk wraz z ukochaną stał pod samą sceną! Kto wystąpił na tym kultowym show?

Trwająca od ponad roku pandemia groźnego i dynamicznie rozprzestrzeniającego się koronawirusa sprawiła, że poza strachem wynikającym z wyjścia z domu Polacy musieli pogodzić się z odwołaniem wszystkich corocznych imprez i wydarzeń masowych.

Niestety, poprzez zarazę społeczeństwo zostało wyłączone na ponad rok z wszelkich imprez – nic zatem dziwnego, że wszyscy z niecierpliwością wyczekiwali luzowania obostrzeń i powolnego powrotu do dawnej rzeczywistości.

Kiedy jednak obostrzenia zaczęły być luzowane, powróciły także koncerty!

Celebryci wśród widowni Polsat SuperHit Festiwalu

Pierwszy dzień Festiwalu Polsat SuperHit odbył się wczoraj, 25 czerwca standardowo w Operze Leśnej w Sopocie. Gwiazd muzycznych nie było wiele, gdyż była to tylko Beata Kozidrak oraz Cleo, a zdecydowana większość wieczoru należała do grup kabaretowych.

Cała impreza mimo to była tak fantastyczna, że bawić się na niej postanowili także inni celebryci, jak Jarosław Bieniuk ze swoją ukochaną Zuzanną Pactwą. Mężczyzna relacjonował wydarzenie na swoim InstaStory i wyraźnie dało się zauważyć, że był zachwycony!

Jarosław Bieniuk/ pudelek.pl