Pierwszy dzień Festiwalu Polsat SuperHit już za nami! Atmosfera na scenie była fantastyczna, a widzowie bawili się fenomenalnie. Kto wystąpił, a także jak wygląda impreza masowa po tak długim czasie? Koniecznie sprawdź!

Pandemiczna rzeczywistość trwająca od ponad roku dała się we znaki niemalże wszystkim. Zanik wszelkich imprez masowych, a także pozamykane miejsca kultury, jak kina, teatry i inne sprawiły, że tysiące Polaków zaczęło mocno tęsknić za “dawną” normalnością. Ponadto, gwiazdy występujące na scenie, prowadzący imprezy, a także osoby odpowiedzialne za całą warstwę techniczną i organizację nagle straciły pracę.

Kiedy mijały kolejne miesiąc obostrzeń, Polacy z niecierpliwością wyczekiwali końca tej nieprzyjemnej sytuacji. Od niedawna wreszcie pandemia ustaje, mamy coraz mniej zachorowań, co jest konsekwencją przyjmowania szczepionek oraz nabywania odporności zbiorowej.

W związku z tym wróciły także koncerty!

Pierwszy dzień Festiwalu Polsat SuperHit za nami!

Wczoraj, 25 czerwca odbył się pierwszy dzień kultowego festiwalu w Operze Leśnej w Sopocie. Na scenie dominowały grupy kabaretowe, lecz poza nimi pojawiły się także wielkie gwiazdy, jak Beata Kozidrak, Cleo, Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut-Jeżyna czy Wiktoria Gąsiewska.