Ciągle dzwoniła lub przychodziła do nas, zwracała przeciwko mnie męża, mówiła, że ​​karmiłam dzieci, że nie są jego.

Nasze dzieci wciąż od niej słyszały, że tata wkrótce nas opuści, bo znajdzie młodą kobietę.

Tylko ona była winna mojej ciągłej nerwowości i płaczu. A dziś stała się bezradna i muszę rzucić pracę, żeby się nią zająć? Jak mogę się nią opiekować, jeśli szczerze jej nienawidzę?

Stosunkowo niedawno moja teściowa miała udar, w wyniku którego nogi przestały pracować. Teraz nie może o siebie zadbać. Jej córka odmówiła wzięcia na siebie odpowiedzialności i opieki nad nią, ponieważ ma małe dzieci i boi się, że po prostu nie poradzi sobie fizycznie.

Ale nie wolno nam zapominać, że ja też mam dzieci! Dlaczego wszystkie problemy spadają na moje barki?

Zaproponowałam mężowi i siostrze alternatywę: sprzedać mieszkanie mamy i za pieniądze umieścić ją w dobrej wyspecjalizowanej placówce, gdzie będzie się nią opiekowała zawodowa kadra medyczna. Ale nie chcą tego robić. Kieruje się chęcią zysku. Czeka na spadek, ale nie chce opiekować się matką.

Więc nie mogę zrozumieć, dlaczego muszę rzucić pracę? Nie ma też mowy o opiekunce, bo teraz spłacamy kredyt hipoteczny, a przeprowadzka do teściowej nie wchodzi w rachubę, bo tam jest za mało miejsca, nie zmieścimy się z dziećmi. Codziennie jestem atakowana ze wszystkich stron licznymi oskarżeniami. Mój mąż powiedział kiedyś, że jeśli odmówię, wystąpi o rozwód. Wyjaśnijcie mi ludzie, dlaczego jestem coś winna kobiecie, która zawsze próbowała zatruć moje życie?

Postanowiłam, że zgodzę się zająć teściową tylko wtedy, gdy sama przepisze mieszkanie na mnie.

Oczywiście już rozumiesz reakcję jej dzieci. Powiedziano mi, że jestem samolubna i nie chcę pomóc moim bliskim, którzy mają kłopoty. Tylko dlaczego jej dzieci przenoszą na mnie obowiązki? Nie chcę rezygnować z życia, by całymi dniami służyć mojej teściowej.

Chcę zapytać teściowe, które zawsze lubią szukać wad swoich synowych. Czy nie możesz zrozumieć, że kiedyś te kobiety zaopiekują się tobą na starość?

To też może cię zainteresować: Córka Kasi Kowalskiej czuje się znacznie lepiej po zdrowotnych perturbacjach. Jak teraz wygląda Ola

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Michał Wiśniewski przeżywa trudne chwile. Wciąż nie poradził sobie z tą ogromą stratą. O co chodzi

O tym się mówi: Odszedł Bronisław Cieślak. Ewa Florczak zdradziła, jaki był naprawdę znany aktor