Jak podaje portal "Goniec", Michał Wiśniewski podzielił się w mediach społecznościowych snem, jaki miał ostatniej nocy. Przyśnił mu się zmarły w ubiegłym roku przyjaciel, Adam Śledzianowskim. Lider Ich Troje długo nie mógł otrząsnąć się ze snu. Zamieścił ich wspólne zdjęcie, dołączając do niego mocny komentarz.

Michał Wiśniewski przeżywa stratę przyjaciela

Michał Wiśniewski nadal przeżywa niespodziewane odejście swojego przyjaciela, Adama Śledzianowskiego, który zmarł we wrześniu zeszłego roku. Choć przyjaciel Wiśniewskiego zmagał się z problemami zdrowotnymi, nic nie zapowiadało, że dojdzie do najgorszego. Jego śmierć była dla lidera Ich Troje ogromnym ciosem.

Michałowi Wiśniewskiemu tym trudniej było się pogodzić ze stratą, że do śmierci jego przyjaciela miało dojść w dość kontrowersyjjnych okolicznościach - Adam Śledzianowski miał bowiem nie uzyskać właściwej pomocy medycznej.

Śmierć przyjaciela Michała Wiśniewskiego miała miejsce we wrześniu, a więc w momencie, kiedy na horyzoncie coraz wyraźniej rysowała się druga, znacznie cięższa fala zakażeń koronawirusem. Wokalista zdradził, że krótko przed śmiercią Adam Śledzianowski zmagał się z infekcją. Dokuczał mu kaszel i duszności. Nie pojawiła się jednak gorączka.

Zdaniem Wiśniewskiego, gdyby wszystko działało tak, jak powinno, Śledzianowski nadal mógłby być wśród nas. Jednocześnie podkreślił, że nie chce oskarżać służby zdrowia, zaznaczając, że zawiódł w tym przypadku tzw. czynnik ludzki. Z doniesień "Wirtualnej Polski" wynika, że u zmarłego przeprowadzono test na koronawirusa, który dał wynik negatywny.

Na Instagramie Michał Wiśniewski zamieścił swoje zdjęcie z Adamem Śledzianowskim, który przyśnił mu się w nocy. Wokalista Ich Troje nie był w stanie powstrzymać cisnących się do oczu łez. Jego wpis znajdziecie poniżej.

Co sądzicie o całej sprawie?

To też może cię zainteresować: Maciej Dowbor rozpoczął majówkę nieprzyjemnym zdarzeniem. Na czole na ogromnego guza

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Jolanta Kwaśniewska zdradziła sekret dotyczący swojego małżeństwa. Dla niektórych może to być spore zaskoczenie

O tym się mówi: Wysokość emerytury Beaty Tyszkiewicz może zaskoczyć. Ile otrzymuje legendarna artystka