Jak podaje portal "Newsner", psy wobec swoich właścicieli są niezwykle lojalne, kochające i oddane. Na szczęście wiele czworonogów może liczyć na podobne uczucia ze strony swoich właścicieli. Ta mała dziewczynka z pewnością kochała swojego czworonoga nad życie, bo przez zaspy, niosąc go na własnych plecach, zaniosła psiaka do weterynarza.

Nieplanowany pacjent

Weterynarz Ogün Öztürk przebywał w jednej z wiosek w Turcji, gdzi zajmował się, wymagającą jego pomocy krową. Początkowo wszystko przebiegało bez zakłuceń, gdy niespodziewanie wizyta przybrała nieoczekiwany obrót, kiedy przekazano mu nieplanowanego pacjenta.

Camre Su Türköz/ Facebook @Milliyet.com.tr
Camre Su Türköz/ Facebook @Milliyet.com.tr
Camre Su

Weterynarz, kiedy już miał się zbierać, zobaczył biegnącą w jego kierunku młodą dziewczynę, która na plecach niosła swojego chorego psa. Kiedy 8-letnia Cemre Su Türköz dowiedziała się, że niedaleko jest weterynarz, postanowiła poprosić go o poradę medyczną w sprawie jej psa.

„Kiedy zobaczyłem je po raz pierwszy, byłem bardzo zaskoczony i wzruszony” - powiedział Ogün w rozmowie z portalem "The Dodo". „Owinęła swojego psa chustę i przyniosła go do mnie na plecach”.

Poruszony tym, jak bardzo jest oddana swojemu zwierzakowi, postanowił się mu przyjżeć. Na szczęście okazało się, że pies cierpi na niegroźną infekcję skóry. Psiak dziewczynki dostał leki, po których na szczęście pupil Camre wrócił do siebie. Wysiłek dziewczynki i jej miłość do psa tak poruszły Ogüna, że wszystko zrobił bezpłatnie.

Was też poruszyła historia tej dwójki?

To też może cię zainteresować: Kobieta szukała źródła przeciągu w swojej łazience. Gdy zdjęła ścienne lustro, jej oczom ukazało się tajne przejście. O co chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Kula ognia zaskoczyła wszystkich. Było to zaskakujące zjawisko. Już wiadomo, że jest bardzo niezwykła

O tym się mówi w Polsce: Zapadł wyrok w sprawie Daniela Martyniuka! Czy i tym razem synowi króla disco polo się upiekło

O tym się mówi na świecie: Nie milkną echa wywiadu udzielonego przez Harry'ego i Meghan Markle. Książę William ma być zdruzgotany