Ostatnio opublikowana fotka na Instagramie Darii Widawskiej poruszyła niemalże wszystkich. Kobieta stworzyła niesamowity projekt na podstawie własnej, mocno poruszającej historii. Fani są pod wrażeniem, nie spodziewali się tego, co spotkało aktorkę lata temu! O co chodzi?

Daria Widawska należy do grona najbardziej popularnych aktorek w Polsce. Kobieta zagrała w kilku znanych filmach, lecz największą rozpoznawalność i uznanie przyniosła jej gra w wielu serialach i to głównie dzięki nim zyskała spore grono fanów.

Ostatnio na Instagramie kobieta zamieściła zaskakującą informację o pewnym projekcie... O co chodzi?

Fani są pod wrażeniem!

Daria Widawska we współpracy z Avon stworzyła kampanię zatytułowaną “Daj komuś kto potrzebuje”. W projekcie chodzi o niesienie pomocy innym, a sama jego idea została stworzona na podstawie historii aktorki, która porusza!

- Kiedy byłam na drugim roku studiów, dopadła mnie angina. Niestety (...) na wykupienie niezbędnych leków środków nie było. Wtedy z pomocą pospieszyła mi prof. Zofia Kucówna i pożyczyła 100 zł. Kiedy poszłam oddać tę kwotę powiedziała: „Daj komuś, kto będzie potrzebował”. (...) To zdarzenie ukierunkowało moje myślenie o czynieniu świata lepszym - mówi Widawska.