Zaskakujące informacje o rodzince Majdanów. Okazuje się, że Radosław Majdan zarabia... mniej niż jego żona. Były piłkarz jednak nie ma z tym nawet najmniejszego problemu! Ile zatem zarabiają małżonkowie? Fani są ciekawi tych informacji!

Jak wiadomo, Małgorzata oraz Radosław Majdanowie są jedną z najbardziej rozchwytywanych i popularnych par polskiego show – biznesu. Ponadto, nietrudno domyślić się także, że oboje nieźle zarabiają prowadząc własne działalności.

Okazuje się jednak, że lata świetności byłego piłkarza są już dawno za nim, a teraz u szczytu kariery znajduje się jego żona, o której jeszcze kilka lat temu niewiele osób słyszało! Ile zatem zarabia para?

Te kwoty są ogromne!

Jak donoszą media, firma Radosława Majdana produkująca perfumy w zeszłym roku przeżywała niemały kryzys, zaś prowadzone przez Małgorzatę Rozenek działalności mają się nad wyraz dobrze.

Wedle przypuszczeń Perfekcyjna Pani Domu za jeden post sponsorowany na Instagramie może zarobić nawet... 30 tysięcy złotych! Ponadto, gra w filmie oraz prowadzenie własnych programów telewizyjnych to zarobki rzędu 300 – 500 tysięcy złotych.

Należy wspomnieć także o własnej firmie odzieżowej, która niedawno wystartowała! Jak wynika z obliczeń, Małgorzata Rozenek w ciągu roku zarabia aż 2 miliony złotych!