Opublikowane niedawno zdjęcie przez Cezarego Pazurę w mediach społecznościowych podbija Internet! Aktor pokazał pokój swojego syna, fani są pod wrażeniem tych wnętrz! Koniecznie zobacz, jak mieszka rodzina!

Cezary Pazura jest postacią znaną niemalże wszystkim - zarówno młodszej części widzów, jak i starszej. Artysta należy do grona najbardziej popularnych oraz najwybitniejszych aktorów polskiej sceny filmowej.

Mężczyzna zagrał w wielu kultowych produkcjach – zazwyczaj były to komedie, zatem właśnie z tego powodu Cezary Pazura kojarzony jest z postacią zabawną i o dobrym humorze.

Prywatnie Cezary Pazura ma czworo dzieci – Anastazja, która jest owocem pierwszego małżeństwa aktora, a także Amelia, Antoni oraz Rita, których doczekał się z Edytą Pazurą.

Fani są zachwyceni tymi wnętrzami!

Ostatnio w mediach społecznościowych Cezary Pazura dodał fotkę w pokoju 8 – letniego syna. Fani zwrócili uwagę na piękny wystrój - stonowane kolory ścian oraz mebli zostały przełamane kolorowymi przedmiotami. Trzeba przyznać, że jest bardzo stylowo!

- SYN! Moja duma. Mój „dziedzic”. Relacje z Synem najważniejsze, ale też najdelikatniejsze… wrażliwy po ojcu, piękny po Matce. Trzeba dbać, kochać i hodować. Nauczyć właściwych wyborów. Łatwo nie jest i lekko nie będzie. Ale razem damy radę. - napisał o synu Antonim.