Ta mama wyjątkowo długo czekała na dzień przyjścia na świat wyczekiwanej córeczki. Jednak gdy świeżo upieczona mama zobaczyła swoje dziecko po raz pierwszy nie mogła wyjść z szoku. Wszyscy dookoła, tak samo jak ona nie potrafili nic powiedzieć na widok dziecka. Zdjęcia córeczki kobiety obiegły sieć od razu,. Coś niesamowitego!

Każda mama jest przekonana, że jej dziecko jest absolutnie wyjątkowe i nie ma drugiego takiego na świeciwe. To oczywiście sama prawda, ale w przypadku tej dziewczynki wyjątkowo trafna. Dlaczego? Niemowlę przyszło na świat z niezwykłymi włosami, a personel szpitala nie mógł uwierzyć w to, co widzi!

Dziecko przyszło na świat z niesamowitym kolorem włosów! Zdjęcia, które obiegły sieć poruszają do głębi. Jak to możliwe?

Córka Jessicy Smith pojawiła się na świecie z włosami w kolorze śnieżnej bieli! Mama zaniemówiła z wrażenia na widok córeczki, bo nie spodziewała się tak nietypowego widoku. Wygląd dziecka zadziwił również personel szpitala.

„Nigdy nie spodziewałam się, że będzie miała takie włosy. Nie wiedziałam, dopóki się nie urodziła. Nie widziałam jeszcze takiego dziecka. Myślę, że to czyni ją wyjątkową” – powiedziała 27-latka, cytowana przez portal Pikio.

Dziewczynce nadano imię Devina, czyli boska, niebiańska, umiłowana. Na anielskich porównaniach jednak nie koniec. Wiele osób jest przekonanych, że dziewczynka wygląda jak lalka! Białe włosy dziewczynki to objaw częściowego albinizmu – rzadkiej choroby genetycznej, która w Europie i Stanach Zjednoczonych dotyka 5 na 100 tysięcy osób.

Dziewczynka jest jednak całkowicie zdrowa. Jej zdjęcia obiegły Internet. Mała robi furorę w sieci!

Facebook @Jessica Smith

Jak informował portal "Życie PL": CÓRKA PREZYDENTA ANDRZEJA DUDY MA PSEUDO OCHRONĘ? NA WIDOK TEGO, JAK WOZI JĄ KIEROWCA SOP SPECJALISTA ŁAPIE SIĘ ZA GŁOWĘ! TRUDNO POJĄĆ, JAK TO MOŻLIWE

Przypomnij sobie: PAŃSTWO ZWRÓCI WIELU POLAKOM AŻ 1500 ZŁOTYCH? TRZEBA SIĘ POSPIESZYĆ ZE ZŁOŻENIEM WNIOSKU! TO JUŻ OSTATNI MOMENT NA TO, ABY ZYSKAĆ DUŻE PIENIĄDZE

Portal "Życie PL" pisał również: KIEDY UCZNIOWIE WRÓCĄ DO SZKÓŁ? NOWE WIEŚCI DLA DZIECI I RODZICÓW. MINISTER EDUKACJI ZAJĄŁ STANOWISKO. PRZEKAZAŁ, ŻE SĄ WARUNKI DO SPEŁNIENIA

Pisaliśmy również o: JAK CZUJE SIĘ OBECNIE KSIĄŻĘ FILIP? HOSPITALIZACJA MĘŻA KRÓLOWEJ ELZBIETY II TRWA. INFORMACJE NA TEMAT STANU TEŚCIA PRZEKAZAŁA CAMILLA PARKER BOWLES