W lutym zgodnie z prawem pracodawcy przesłali pracownikom i swoim zleceniobiorcom PIT-11, a samo rozliczenie PIT-37 w dzisiejszych czasach to istna bułka z masłem, nie trzeba robić w zasadzie nic.

Jednak osoby, które zdecydują się wykazać pewną inicjatywę i samodzielnie wypełnią formularz mogą otrzymać spore pieniądze. Mowa oczywiście o ulgach podatkowych, takich jak ulga na dzieci czy ulga na Internet. Warto zajrzeć do rachunków i podliczyć, co i gdzie mamy wpisać w zeznanie podatkowe. Jak rozlicza się ulgę za korzystanie z sieci w 2021 roku?

Można zyskać nawet 1500 złotych w PIT! Wystarczy jedynie sprawdzić, czy mamy prawo do ulg! Zostało mało czasu

Jak informuje serwis Finansowy Opiekun Super Expressu, ulga na Internet przysługuje każdemu podatnikowi, który w danym roku podatkowym płacić rachunki za Internet. Trzeba jednak spełniać określone warunki. Deklarację podatkową musimy złożyć do 30 kwietnia 2021 roku i warto o tym pamiętać.

Zgodnie z informacją krajowej Administracji Skarbowej, z ulgi internetowej mogą korzystać podatnicy, który w danym roku podatkowym płacili rachunki za Internet, sa opodatkowani zgodnie ze skalą podatkową bądź zryczałtkowanym podatkiem dochodowym od przychodów ewidencjonowanych.
Trzeba również posiadać rachunki za Internet lub faktury. Dokument musi zawierać dane, które pozwalają na identyfikację użytkownika, dostawce i rodzaj usług, a wydatków na Internet nie wlicza się do kosztów uzyskania przychodu, ani nie odlicza wcześniej od dochodu.

Ulga podatkowa przysługuje każdemu, ale tylko w dwóch kolejno następujących latach podatkowych, a także jeśli w okresie poprzedzającym owe lata podatnik nie korzystał z odliczenia.

PIT/Youtube @Fundacja FONIS

Jak informował portal "Życie PL": SANEPID WYDAŁ WAŻNE OSTRZEŻENIE DLA POLAKÓW. ZE SKLEPÓW MASOWO WYCOFYWANY SĄ ARTYKUŁY GOSPODARSTWA DOMOWEGO. TE NARZĘDZIA SĄ SZKODLIWE

Przypomnij sobie: MARCIN PROKOP PRZEKAZAŁ NIEZWYKLE RADOSNĄ NOWINĘ. PREZENTER CHCIAŁ, ABY FANI DOWIEDZIELI SIĘ OD NIEGO, A NIE Z MEDIÓW. RODZINA SIĘ POWIĘKSZY

Portal "Życie PL" pisał również: AGATA DUDA ZAŁOŻYŁA NA SIEBIE KREACJĘ, NA WIDOK KTÓREJ MOŻE SIĘ ZAKRĘCIĆ W GŁOWIE! STRÓJ PIERWSZEJ DAMY Z PEWNOŚCIĄ ZOSTANIE ZAPAMIĘTANY NA DŁUGO

Pisaliśmy również o: LECH WAŁĘSA PRZEKAZAŁ, CO SIĘ DZIEJE Z JEGO ZDROWIEM. WŁOSY JEŻĄ SIĘ NA GŁOWIE! BYŁY PREZYDENT NIE PRZEBIERA W SŁOWACH. DOLEGLIWOŚCI SĄ BARDZO MĘCZĄCE