Nieznane do tej pory fakty dotyczące Ireny Kwiatkowskiej właśnie ujrzały światło dzienne – niewiele osób wie o prywatnych poglądach kobiety oraz o tym, że z miłości do męża mogłaby zrobić wszystko!

Irena Kwiatkowska była uznana za jedną z najbardziej wybitnych i utalentowanych polskich aktorek. Uznawana była wręcz za legendę w historii polskiego aktorstwa. Kobieta znana jest głównie starszej części widowni, którzy zapamiętali aktorkę z wielu kultowych produkcji.

Kobieta była aktorką zarówno telewizyjną, jak i teatralną. Ponadto, jej kariera artystyczna obejmowała także występy kabaretowe. Odegrała w sumie ponad 120 ról, a także bardzo zasłużyła się dla narodu – podczas wojny służyła bowiem w AK.

Irena Kwiatkowska zmarła dokładnie 3 marca 2011 roku w Skolimowie. Po latach na jaw wychodzą nieznane prędzej fakty o poglądach kobiety, które mogą zdziwić.

Dla męża była w stanie zrobić wszystko!

Tak, to prawda. Irena Kwiatkowska była zakochana w swoim mężu na zabój. Dlatego też, mimo iż kariera była dla niej całym życiem, kiedy zachorował jej mąż była w stanie z dnia na dzień znacznie ograniczyć aktorstwo. Ponadto, aktorka nigdy nie planowała dzieci – tak też się stało, gdyż nie doczekała się potomstwa.