Najnowsze fotki opublikowane przez projektantkę mody, Ewę Minge zaskakują! Kobieta pokazała swoje zupełnie inne oblicze. Projektantka postanowiła zaszaleć i zmieniła fryzurę. Teraz wygląda jak nie ona, całkowita zmiana – po jej charakterystycznych, rudych lokach nie pozostało nic! Koniecznie zobacz te fotki!

Ewa Minge bez wątpienia należy do grona najbardziej popularnych osobistości polskiego show – biznesu. Projektantka mody jest szanowana i uznana w środowisku gwiazd, a wiele z nich chętnie korzysta z projektów kobiety podczas celebrowania ważnych dni, na przykład ślubu. Jedną z takich osób była Małgorzata Rozenek – Majdan, która stanęła na ślubnym kobiercu w sukni od Ewy Minge.

Dziwi więc fakt, że Minge nieco “zaczepiła” Rozenek w swoim wpisie.

Czy to nieudany żart?

Ostatnio pisaliśmy o tym, że Małgorzata Rozenek – Majdan wystartowała z własną marką odzieżową, po czym została oskarżona o plagiat.

Ewa Minge nawiązała do tej afery w swoim wpisie.

- Siwe, srebrne.... (...) Szykując się kilka miesięcy do takiej zmiany, przetestowałam wszystkie metody rozjaśniania, przedłużania, systemów itp. W końcu ostatnio co druga celebrytka jest projektantką mody, więc może ja przerzucę się na fryzjerstwo - napisała.