Aktywność Daniela Martyniuka w ostatnich miesiącach w mediach społecznościowych zaskakuje – o mężczyźnie jest bardzo cicho. Enigmatyczne wpisy Daniela Martyniuka wzbudzają wiele wątpliwości... Internauci podejrzewają, że syn króla disco polo szykuje jakiś duży projekt. Wszystko na to wskazuje. O co chodzi?

Daniel Martyniuk, poza tym że jest synem najpopularniejszego twórcy muzyki z gatunku disco polo, dał także poznać swoją osobę dzięki licznym wybrykom i działaniu wbrew prawu polskiemu.

Syn Zenka Martyniuka niejednokrotnie trafiał do zakładu karnego oraz poigrywał z policją. Ponadto, głośna afera rozwodowa także negatywnie wpłynęła na jego wizerunek i ogólną reputację pośród społeczeństwa.

Daniel Martyniuk szykuje jakiś projekt?!

Niska aktywność w mediach Daniela Martyniuka w ostatnich miesiącach zadziwia niemal wszystkich. Ostatnio jednak celebryta zaczął zamieszczać enigmatyczne wpisy na Instagramie, zmienił nazwę profilu na “curupira_flame”, a na jednym z Instastories oznaczył rapera Malika Montanę.

Muzyk w odpowiedzi zamieścił na swoim Instagramie Instastories Martyniuka. Czy to oznacza, że tworzą wspólnie jakiś tajemniczy projekt?