Nieprawdopodobna sytuacja w jednym z supermarketów. Jedna z klientek nie miała na sobie maseczki ochronnej. Po prośbie pracowników sklepu, aby zasłoniła twarz kobieta zrobiła coś niewyobrażalnego, nikt się tego nie spodziewał! Internauci mają mieszane odczucia co do jej zachowania... O co chodzi?

Jak wiadomo, trwająca od niemal roku pandemia groźnego koronawirusa zmusza wszystkich na świecie do przestrzegania nowych zasad, jakimi są na przykład noszenie maseczki ochronnej czy regularna dezynfekcja rąk czy obiektów.

Wydawać by się mogło, że maseczki są już codziennością i nie sposób o nich zapomnieć wychodząc do sklepu, jednak okazuje się, że niektórzy potrafią!

Zrobiła coś, czego nikt się nie spodziewał!

W jednym z supermarketów w RPA klientka nie miała na sobie maseczki ochronnej. Po upomnieniu przez pracowników kobieta... zdjęła majtki i założyła je na twarzy! Wszystko to zostało nagrane przez świadków zdarzenia.

Internauci nie mogą uwierzyć, że kobieta posunęła się do takiego zachowania. Niektórzy głośno się śmieją, inni zaś twierdzą, że to obrzydliwe, kolejna grupa internautów uważa iż zachowanie kobiety było nie na miejscu.

Kobieta w supermarkecie / Facebook: The Daily Star Zambia