Całkiem nowe informacje o Nataszy Urbańskiej oraz jej mężu, Januszu Józefowicz. W ich życiu nastała wielka radość, której oczekiwali od dawna. Po wielu miesiącach niepowodzeń los w końcu uśmiechnął się do małżeństwa. O co chodzi?

Natasza Urbańska należy do grona najbardziej popularnych i uwielbianych przez tysiące Polaków aktorek polskiej sceny teatralnej i filmowej. Kobieta zagrała w licznych spektaklach na deskach teatru, lecz zobaczyć ją można także w różnych filmach czy serialach polskich.

Od roku 2008 związana jest z Januszem Józefowiczem, i razem z nim związani są z Teatrem Buffo.

Jak nietrudno się domyślić, przez pandemiczną rzeczywistość oraz liczne obostrzenia w związku z nią wszelkie miejsca kulturalne przez wiele miesięcy pozostawały zamknięte. Natasza Urbańska oraz jej mąż zostali więc nagle pozbawieni pracy, gdyż Teatr nie funkcjonował.

Para przeżywała naprawdę ciężki czas, w którym rozważali nawet sprzedaż ich fenomenalnego dworku w Jajkowicach. Los jednak w końcu się do nich uśmiechnął.

Natasza Urbańska może odetchnąć z ulgą

W związku z ponownym otwarciem teatrów Natasza Urbańska i jej mąż ponownie mogą występować, a zatem ich sytuacja finansowa uległa poprawie. Ponadto, aktorka otrzymała propozycję grania w nowym polskim serialu “Mecenas Porada”.