Najnowsze, zaskakujące informacje o Krzysztofie Ibiszu właśnie pojawiły się w sieci. Internauci są zaskoczeni tym, jakie relacje z byłymi żonami ma Krzysztof Ibisz. Są zachwyceni, że pomimo kłótni i nieporozumień można tak dobrze się dogadywać - jaki jest tego sekret? Prezenter odpowiada.

Jak wiadomo, Krzysztof Ibisz ma za sobą dwa związki małżeńskie, jednak od dłuższego czasu w mediach było naprawdę cicho w kwestii jego życia miłosnego - ostatnio jednak pisaliśmy o skrywanym długo związku, który niedawno został “sformalizowany” oświadczynami.

Mimo zakończenia obu małżeństw lata temu, Krzysztof Ibisz z obiema żonami utrzymuje dobre relacje. Fani zastanawiają się, jak to się dzieje?

Krzysztof Ibisz przerywa milczenie

Owocami dwóch małżeństw jest dwoje synów: Vincent oraz Maksymilian. Jak mówi Krzysztof Ibisz, wraz z żonami starają się utrzymywać dobre relacje przede wszystkim ze względu na dzieci.

- On widzi, jak ze sobą rozmawiamy, jakie mamy relacje. On to potem będzie niósł jako wielki kapitał na życie (...). Uważam, że to, co zbudowaliśmy, ma ogromną wartość i takie relacje, jakie mamy, są po prostu wspaniałe. Wymagało to pracy obu stron i przyszło z czasem, ale Ania wie, że może zawsze na mnie liczyć - mówi prezenter.