Najnowsze, opublikowane przez dziennikarkę Dorotę Gardias w mediach społecznościowych nagranie robi w sieci prawdziwy szał. Kobieta pokazała początki jej kariery w telewizji. Fani nie kryją zachwytu! Koniecznie zobacz, jak bardzo się zmieniła, wow!

Dorota Gardias bez wątpienia należy do grona najbardziej cenionych i popularnych dziennikarzy w Polsce. Kobieta przez ponad dwadzieścia lat swojej pracy w telewizji niejednokrotnie udowodniła, że jest prawdziwą profesjonalistką w swoim fachu, za co od razu zyskała liczne grono wiernych fanów.

Kobieta podczas całej swojej kariery występowała przede wszystkim jako prezenterka prognozy pogody w grupie kanałów TVN, jak TVN Meteo czy TVN24. Ponadto, brała udział jeszcze w innych programach, jak Projekt Plaża czy Meteo Maniak.

Dorota Gardias jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych - na Instagramie ma blisko 190 tysięcy obserwujących - ta liczba robi wrażenie!

To nagranie robi prawdziwy szał

Ostatnio opublikowane nagranie przedstawia początki pracy Doroty Gardias w Telewizji. Fani są pod ogromnym wrażeniem tego, jak bardzo zmieniła się kobieta! Pomimo upływu lat nadal jednak prezentuje się fenomenalnie!