Żadneych wątpliwości, para cały czas publikuje w Instagramie wspólne fotografie. Jedno z ostatnich udostępnionych przez nich zdjęcie wywołało uwagę internautów.

"Rolnik szuka żony". Ilona i Adrian się bawią na weselu. Każdy zwrócił uwagę na jedno

"Rolnik szuka żony" stał się żródłem pojawienia się wielu par. Jedną z których właśnie jest Ilona Kurzeja i Adrian Berkowicz z 6. edycji. Chociaż na początku widzowie nie bardzo wierzyli, że uczestnicy zbudują długi i szczęśliwy związek, oni na każdym kolejnym poziomie udowadniali, jak bardzo się kochają. Teraz wszyscy są pewni, że w danej parze są dla siebie stworzeni.

Jednak, wystarczy jakiegoś czasu w którym para nie udostępnia w mediach społecznościowych wspólnych fotografii, zaczynają się plotki o kryzysie pomiędzy Iloną i Adrianem lub ich rozstaniu. Z tego powodu również, nie chcąc cały czas odpisywać na komentarze zaskoczonych obserwatorów, zakochani pragną, by na ich stronach cały czas publikowały się romantyczne zdjęcia. I to dobrze się sprawdza.

Niedawno Ilona udostępniła na swojej stronie w Instagramie nową publikacje z Adrianem. Ona - w sukience koloru beż z koronkową górą i czarnych szpilkach. On - w garniturze w bakłażanowym kolorze, białej koszuli i krawacie. Chociaż para wyglądała wspólnie bardzo stylowo, najwięcej uwagi na sobie zebrała wybranka rolnika. Każdy na nią patrzył.

Ilona codziennie maluje się rzadko, co do fryzury to związuje włosy w prosty kucyk. Ostatnio zaskoczyła wszystkich zarówno z makijażem, jak i fryzurą. Zobaczcie ją na zdjęciach w takiej kreacji.

Jak informował portal "Życie PL": SMUTNE WIEŚCI PRZEKAZAŁA IWONA WĘGROWSKA. WOKALISTKA W SYTUACJI, KTÓREJ NIE CHCE PRZEŻYĆ ŻADNA KOBIETA, CHODZI O DZIECKO

Przypomnij sobie: CHŁOPCZYK CZY DZIEWCZYNKA? MICHAŁ WIŚNIEWSKI WYJAWIŁ TAJEMNICĘ PŁCI PIĄTEGO DZIECKA! WIADOMO RÓWNIEŻ, JAKIE IMIĘ WYBRANO

Portal " Życie PL" pisał również: JAK RADOSŁAW MAJDAN DOGADUJE SIĘ Z SYNAMI MAŁGORZATY ROZENEK-MAJDAN? ODKĄD HENIO JEST NA ŚWIECIE DOSZŁO DO ZUPEŁNEJ ZMIANY